Przejdź do treści
panorama1
skalnik
centrum
orkistra1
Przejdź do stopki

ZR Mystkowianie zaproszony na festiwal do Rosji

ZR Mystkowianie zaproszony na festiwal do Rosji

Treść

Mystkowianie pojadą do Rosji

Miło nam poinformować, że Zespół Regionalny "Mystkowianie" otrzymał oficjalne zaproszenie na  największą folklorystyczną imprezę czterolecia – VI World CIOFF Folkloriada w rosyjskiej Ufie - jako reprezentant z Polski. Zespół spędzi tam 10 dni. Koncertów ma być kilkanaście.

Podróż do odległej 3000 km od Mystkowa Ufy sporo kosztuje. Każdy z członków Zespołu składa się na wyjazd, ale pieniędzy nadal potrzeba. Stąd prośba o wsparcie Mystkowian. Zespół przygotował specjalny projekt „Wesprzyj lachowską przygodę do Rosji” w portalu Polakpotrafi, dzięki temu można wspomóc zespół z Mystkowa, by bez problemów mogli polecieć i zaprezentować się pod Uralem.

Koszty całej wyprawy to ok. 70000 zł. Sporą część udało się już zespołowi zgromadzić, ale ciągle brakuje ponad 10 tys. zł. Stąd pomysł wzięcia udziału w programie „Polak potrafi”.

Mystkowianie gwarantują nie tylko olbrzymią wdzięczność, ale również unikalne upominki oraz nagrody, m.in. lachowskie skarpety na drutach, niespodzianki z Rosji, bluzy sportowe, wycieczki z przewodnikiem, lachowską kolację i wiele, wiele innych.

Wspomóż Mystkowian – wejdź na stronę projektu – Polak Potrafi.

Znajdą nas Państwo na:

Facebooku: https://www.facebook.com/Mystkowianie
Instagramie: https://www.instagram.com/zr_mystkowianie/

27503